Praca: Kwalifikowany opiekun ekspozycji

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kwalifikowany opiekun ekspozycji
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2519
OBOWIĄZKI:
Pilnowanie ekspozycji muzealnej w godzinach jej otwarcia. Zakładamy, że osoby pracujące przy pilnowaniu ekspozycji wzmocnią zabezpieczenie wystaw podczas podczas wzmożonego ruchu zwiedzających. Osoba czuwa nad wskazaną częścią ekspozycji, nad jej czystością i porządkiem (nie sprząta), zwraca uwagę na stan zachowania eksponatów (w razie zauważenia jakichkolwiek uszkodzeń, informuje o tym odpowiedzialnego pracownika), służy radą i pomocą zwiedzającym (w razie takiej potrzeby).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik galerii / muzeum
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie